- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό μπολ | Γυαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Μίξερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 800 W |
| Χωρητικότητα | 1.75 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 9 + Импулси |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Άλεσμα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | BPA Free, Προστασία από υπερθέρμανση, Αντιολισθητικό σύστημα, Σφυγμός, Гумени крачета срещу плъзгане, Σύστημα κατά της υπερθέρμανσης |
| Υψος | 42 cm |
| Μήκος | 23 cm |
| Βάθος | 20 cm |
| Βάρος | 4.7 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |