- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 700 W |
| Капацитет | 940 l |
| Степен скорости | 1 |
| Функции | Кълцане, Смесване, Мелене, Трошене на лед, Смилане |
| Височина | 30 cm |
| Дължина | 10 cm |
| Дълбочина | 10 cm |
| Тегло | 1.168 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |