- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 700 W |
| Capacitate | 940 l |
| Trepte de viteza | 1 |
| Functii | Tăierea, Amestecare, Pisa, Ice Crush, Pisa |
| Inaltime | 30 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Adancime | 10 cm |
| Greutate | 1.168 Kg |
| Garanție | 24 luni |