- -31,14 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Черен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 1200 W |
| Капацитет | 2.1 l |
| Степен скорости | 3 |
| Функции | Кълцане, Смесване, Трошене на лед |
| Височина | 45.5 cm |
| Дължина | 25.5 cm |
| Дълбочина | 19 cm |
| Тегло | 4.03 Kg |