- -31,14 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 1200 W |
| Χωρητικότητα | 2.1 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Λειτουργίες | Κοπή, Ανάμιξη, Θρυμματισμός πάγου |
| Υψος | 45.5 cm |
| Μήκος | 25.5 cm |
| Βάθος | 19 cm |
| Βάρος | 4.03 Kg |