- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Черен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 1500 W |
| Капацитет | 2 l |
| Степен скорости | 12 |
| Функции | Пасиране, Разбиване |
| Ключови характеристики | Смути, Модерен дизайн, Миещи части |
| Височина | 44.2 cm |
| Дължина | 21.6 cm |
| Тегло | 4.58 Kg |
| Color | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |