- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 1500 W |
| Χωρητικότητα | 2 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 12 |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Θρυμματισμός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Смути, Μοντέρνος σχεδιασμός, Миещи части |
| Υψος | 44.2 cm |
| Μήκος | 21.6 cm |
| Βάρος | 4.58 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |