- -59,00 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 1100 W |
| Капацитет | 0.700 ml |
| Степен скорости | 1 |
| Функции | Кълцане, Смесване, Трошене на лед |
| Ключови характеристики | Лесно почистване, Части подходящи за съдомиялна, Модерен дизайн, Мултифункционален, Миещи части |
| Височина | 30 cm |
| Дължина | 17 cm |
| Дълбочина | 17 cm |
| Тегло | 2.08 Kg |
| Color | Инокс |
| Гаранция | 24 месеца |