- -59,00 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1100 W |
| Capacitate | 0.700 ml |
| Trepte de viteza | 1 |
| Functii | Tăierea, Amestecare, Ice Crush |
| Caracteristici cheie | Curățarea ușoară, Părți potrivite pentru mașină de spălat vase, Design modern, Multifuncțional, Piese de spălat |
| Inaltime | 30 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Adancime | 17 cm |
| Greutate | 2.08 Kg |
| Culoare | Inox |
| Garanție | 24 luni |