- -90,50 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Червен |
| Материал на купата | Стъкло |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 650 W |
| Капацитет | 1.4 L |
| Степен скорости | 3 + Импулси |
| Функции | Мелене, Трошене на лед |
| Ключови характеристики | Лесна употреба, Без BPA, Функция Pulse |
| Височина | 40.01 cm |
| Дълбочина | 21.59 cm |
| Дължина на кабела | 91 cm |
| Тегло | 3.17 Kg |
| Color | Червен |
| Гаранция | 24 месеца |