- -90,50 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Rosu |
| Material bol | Sticlă |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 650 W |
| Capacitate | 1.4 L |
| Trepte de viteza | 3 + Импулси |
| Functii | Pisa, Ice Crush |
| Caracteristici cheie | Uşor, Fara BPA, Functia Pulse |
| Inaltime | 40.01 cm |
| Adancime | 21.59 cm |
| Lungime cablu | 91 cm |
| Greutate | 3.17 Kg |
| Culoare | Rosu |
| Garanție | 24 luni |