
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Сив |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Блендер |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 1000 W |
| Капацитет | 0.8 l + 1 l |
| Степен скорости | 1 |
| Функции | Пасиране |
| Ключови характеристики | Измиване в съдомиялна, Защита от прегряване, Гумени крачета против плъзгане, Смути, Без BPA, Миещи части |
| Височина | 21 cm |
| Дължина | 15 cm |
| Тегло | 3.3 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |