
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Gri |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate | 0.8 l + 1 l |
| Trepte de viteza | 1 |
| Functii | Trecere |
| Caracteristici cheie | Spălarea în mașina de spălat vase, Protecția împotriva supraîncălzirii, Picioarele din cauciuc împotriva alunecării, Deranjat, Fara BPA, Piese de spălat |
| Inaltime | 21 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Greutate | 3.3 Kg |
| Garanție | 24 месеца |