
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Блендер Смути мейкър |
| Тип блендер | Стоящ |
| Мощност | 1200 W |
| Капацитет | 1 l |
| Степен скорости | 1 |
| Функции | Пасиране, Трошене на лед |
| Ключови характеристики | Възможност за миене в съдомиялна машина, Без BPA, 4 ножа |
| Височина | 40.5 cm |
| Дължина | 14.5 cm |
| Дълбочина | 14.5 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Гаранция | 24 месеца |