
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Блендер Смути мейкър |
| Tip blender | Permanent |
| Putere | 1200 W |
| Capacitate | 1 l |
| Trepte de viteza | 1 |
| Functii | Trecere, Ice Crush |
| Caracteristici cheie | Posibilitatea de a spăla în mașina de spălat vase, Fara BPA, 4 lame |
| Inaltime | 40.5 cm |
| Lungime | 14.5 cm |
| Adancime | 14.5 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Garanție | 24 luni |