- -8,19 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Блендери |
|
| Цвят | Бял |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Блендър |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 450 W |
| Капацитет | 1.9 l |
| Степен скорости | 1 + Импулси |
| Функции | Кълцане, Мелене, Смилане |
| Ключови характеристики | Pulse бутон |
| Височина | 37.7 cm |
| Дължина | 16.4 cm |
| Тегло | 1.85 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |