- -8,19 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Alb |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blond |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 450 W |
| Capacitate | 1.9 l |
| Trepte de viteza | 1 + Impuls |
| Functii | Tăierea, Pisa, Pisa |
| Caracteristici cheie | Buton Pulse |
| Inaltime | 37.7 cm |
| Lungime | 16.4 cm |
| Greutate | 1.85 Kg |
| Garanție | 24 luni |