- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Цедки и гевгири |
|
| Цвят | Cин, Сив |
| Тип | С дръжка |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 x Гевгир, 1 x Купа за салата |
| Височина | 17 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Тегло | 0.55 Kg |