- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Цедки и гевгири |
|
| Χρώμα | Μπλε, Γκρι |
| Ενα είδος | Με λαβή |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Гевгир, 1 x Купа за салата |
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Βάρος | 0.55 Kg |