- -4,09 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Материал дръжка | Бакелит |
| Цвят | Сребрист |
| Тип | Без инфузор |
| Материал | Стъкло |
| Предназначен за | Чай, Кафе |
| Капацитет | 1 l |
| Функции | Подходящ за съдомиялна машина, Топлоизолирана дръжка |
| Височина | 21 cm |
| Ширина | 10 cm |
| Тегло | 0.615 Kg |
| Диаметър | 10 cm |