- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Чайници |
|
| Χειριστείτε το υλικό | Βακελίτης |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ενα είδος | Χωρίς έγχυση |
| Υλικό | Γυαλί |
| Προορίζεται για | Τσάι, Καφές |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Λειτουργίες | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Θερμομονωμένη λαβή |
| Υψος | 21 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Βάρος | 0.615 Kg |
| Διάμετρος | 10 cm |