- -11,25 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чайници |
|
| Цвят | Бежов |
| Тип | Без инфузор |
| Материал | Инокс |
| Предназначен за | Чай |
| Капацитет | 2.8 l |
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 23 cm |