- -11,25 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Чайници |
|
| Culoare | Bej |
| Tip | Nu există informații |
| Material | Inox |
| Utilizat pentru | Ceai |
| Capacitate | 2.8 l |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 23 cm |