- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Чопъри |
|
| Цвят | Черен |
| Материал на купата | Стъкло |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Чопър |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 400 W |
| Капацитет | 2 l |
| Степен скорости | 3 |
| Функции | Мелене, Рязане |
| Височина | 27 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |