- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Чопъри |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Γυαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Πολυκόφτης |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 400 W |
| Χωρητικότητα | 2 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Λειτουργίες | Άλεσμα, Κοπή |
| Υψος | 27 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |