- -6,09 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чопъри |
|
| Цвят | Зелен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Чопър |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 400 W |
| Капацитет | 0.6 l |
| Степен скорости | 2 |
| Функции | Кълцане, Мелене, Трошене на лед, Разбиване |
| Височина | 26 cm |
| Дължина | 12 cm |
| Дълбочина | 12 cm |
| Тегло | 1.02 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |