- -6,09 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Чопъри |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Πολυκόφτης |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 400 W |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Λειτουργίες | Κοπή, Άλεσμα, Θρυμματισμός πάγου, Θρυμματισμός |
| Υψος | 26 cm |
| Μήκος | 12 cm |
| Βάθος | 12 cm |
| Βάρος | 1.02 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |