- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Чопъри |
|
| Цвят | Бял, Оранжев |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Чопър |
| Тип блендер | Стоящ |
| Материал остриета | Неръждаема стомана |
| Мощност | 160 W |
| Капацитет | 250 мл |
| Степен скорости | 1 + Импулси |
| Функции | Рязане |
| Височина | 20 cm |
| Дължина | 10.5 cm |
| Тегло | 0.7 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |