- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Чопъри |
|
| Χρώμα | Λευκό, Πορτοκαλί |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Πολυκόφτης |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 160 W |
| Χωρητικότητα | 250 ml |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 + Παλμοί |
| Λειτουργίες | Κοπή |
| Υψος | 20 cm |
| Μήκος | 10.5 cm |
| Βάρος | 0.7 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |