- -5,11 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Бял, Зелен, Син, Сив |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | Лесно почистване |
| Брой/комплект | 4 |
| Височина | 0.5 cm |
| Ширина | 24.3 cm |
| Дължина | 14.5 cm |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Пластмаса |