- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο, Μπλε, Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Εύκολος καθαρισμός |
| Αριθμός / σετ | 4 |
| Υψος | 0.5 cm |
| Πλάτος | 24.3 cm |
| Μήκος | 14.5 cm |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Πλαστικό |