- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Тази дъска за рязане от бамбук е идеална за нарязване на плодове, зеленчуци и месо.
Бамбуковата дъска може лесно да се сгъва наполовина, за да може да прехвърлите нарязаната храна в тигана удобно.
Бамбукът е плътен материал с по-малко пори, което го прави устойчив на вода и прорязвания от ножа. Това я прави перфектна за нарязване на плодове, зеленчуци и месо.
Уникалният сгъваем дизайн включва силиконова панта в средата на дъската и противоплъзгащи крачета за стабилност по време на използване. След като нарежете продуктите, просто сгънете дъската и изсипете готовите съставки в съда за готвене.
Препоръчително е почистването да се извършва ръчно, без да се оставя да се намокри, след което да се избърше със суха кърпа.
- Размери: 32.8 x 27 x 1.3 см
- Материал: бамбук, силикон
- Сгъваема
- Бамбукът е по-плътен и по-малко порест от дървото, което означава, че е по-устойчив на вода и белези от ножове
- Безопасна за острието повърхност
- Крачета против пързаляне
- Цвят: кафяв
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Дърво |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Функции | Сгъваеми |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 1.3 cm |
| Ширина | 32.8 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Цвят | Кафяв |
| Тип | Универсален |
| Съдържание пакет | 1 х Дъска за рязане |