- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Ξύλο |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Λειτουργίες | Сгъваеми |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 1.3 cm |
| Πλάτος | 32.8 cm |
| Μήκος | 27 cm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Ενα είδος | Γενικής χρήσης |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Дъска за рязане |