- -2,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Дърво |
| Дървесен материал | Акация |
| Функции | Лесно почистване |
| Форма | Асиметрична |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 1.8 cm |
| Ширина | 17 cm |
| Дължина | 42 cm |
| Съдържание пакет | 1 х Дъска за рязане |