- -2,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Ξύλο |
| Ξύλο υλικό | Ακακία |
| Λειτουργίες | Εύκολος καθαρισμός |
| Μορφή | Ασύμμετρη |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 1.8 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Μήκος | 42 cm |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Дъска за рязане |