- -5,11 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Бамбук |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Функции | Лесно почистване, Дръжка |
| Форма | Асиметрична |
| Височина | 1.6 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Дължина | 37 cm |