- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Λειτουργίες | Εύκολος καθαρισμός, Λαβή |
| Μορφή | Ασύμμετρη |
| Υψος | 1.6 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 37 cm |