(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Многоцветен |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Бамбук, Полипропилен, Инокс |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 5 |
| Височина | 14.2 cm |
| Ширина | 33 cm |
| Дължина | 30.5 cm |
| Тип продукт | Комплект |
| Тип | Универсален, Нож на главния готвач, За хляб, Сантоку |
| Материал | Стомана, Полипропилен |
| Дължина острие | 20 cm, 18 cm, 19 cm |