(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Μπαμπού, Πολυπροπυλένιο, Inox |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 5 |
| Υψος | 14.2 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Μήκος | 30.5 cm |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Ενα είδος | Γενικής χρήσης, Μαχαίρι του σεφ, Για ψωμί, Santoku |
| Υλικό | Ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Μήκος λεπίδας | 20 cm, 18 cm, 19 cm |