- -15,34 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 39 cm |
| Дълбочина | 25 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Тегло | 3.4 Kg |
| Филтриращ метод | Без филтриране |
| Цвят | Черен |
| Ширина | 30 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Тип функциониране | Студена вода |
| Гаранция | 24 месеца |