- -15,34 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 39 cm |
| Adâncime | 25 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Greutate | 3.4 Kg |
| Metoda filtrului | Fără filtrare |
| Culoare | Negru |
| Lăţime | 30 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Tipul operației | Студена вода |
| Garanție | 24 месеца |