Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 39 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Тип захранване | 220 V |
| Функции | Защита от прегряване |
| Цвят | Черен |
| Ширина | 30 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Гаранция | 24 месеца |