Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 39 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Тип захранване | 220 V |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος | 30 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Εγγύηση | 24 μήνες |