
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 100 cm |
| Дълбочина | 31 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Ширина | 31 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Гаранция | 24 месеца |