
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 100 cm |
| Βάθος | 31 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Πλάτος | 31 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Εγγύηση | 24 μήνες |