- -24,55 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 20.5 cm |
| Дълбочина | 23.9 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Тегло | 2 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Функции | Защита от прегряване, Цифров дисплей |
| Цвят | Черен |
| Ширина | 14.5 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Тип функциониране | За топла вода |
| Гаранция | 24 месеца |