- -24,55 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 20.5 cm |
| Βάθος | 23.9 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Βάρος | 2 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Ψηφιακή οθόνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος | 14.5 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Τύπος λειτουργίας | Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |