- -17,90 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 44.4 cm |
| Дължина | 29.7 cm |
| Тегло | 3.5 Kg |
| Филтриращ метод | Карбонизация |
| Цвят | Бял, Сребрист |
| Ширина | 18.4 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Гаранция | 24 месеца |