- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 44.4 cm |
| Μήκος | 29.7 cm |
| Βάρος | 3.5 Kg |
| Μέθοδος φίλτρου | Карбонизация |
| Χρώμα | Λευκό, Ασημένιο |
| Πλάτος | 18.4 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Εγγύηση | 24 μήνες |