- Изчерпано

За любителите на топлината и за хората, на които постоянно им е студено - електрическата подложка Mesko MS 7419 ще Ви осигури релаксираща топлина и комфорт. Идеално решение за всеки, който търси допълнителен източник на топлина през есента и зимата. Електрическото одеяло помага за отпускането на мускулите и подобрява кръвообращението, препоръчва се също при лечение на симптоми на артрит и ревматизъм. Ще Ви позволи да си починете с наслада в топло легло само за няколко минути след включване на електрическото одеяло.
Подложката е изработена от мека и нежна материя. Можете лесно да я изперете, след като отделите терморегулатора и захранващия кабел. Температурният контролер Ви позволява да изберете нивото на температурата и да осигурите защита от прегряване.
- Размери: дължина 150 см, ширина 80 см
- Подвижен захранващ кабел с ръчен контролер
- Може да се пере в пералня, при температура от 30°C
- Размера е подходящ за един човек
- Лесен за управление
- 4-степенен температурен контролер 0/1/2/3 - по Ваш избор
- Горна материя: Полиестер
- Долен плат: Полиестер
- Защита от прегряване
- Предотвратява движението на одеялото върху матрака
- Мощност: 60W
- Захранване: 230V ~50/60 Hz
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

За любителите на топлината и за хората, на които постоянно им е студено - електрическата подложка Mesko MS 7419 ще Ви осигури релаксираща топлина и комфорт. Идеално решение за всеки, който търси допълнителен източник на топлина през есента и зимата. Електрическото одеяло помага за отпускането на мускулите и подобрява кръвообращението, препоръчва се също при лечение на симптоми на артрит и ревматизъм. Ще Ви позволи да си починете с наслада в топло легло само за няколко минути след включване на електрическото одеяло.
Подложката е изработена от мека и нежна материя. Можете лесно да я изперете, след като отделите терморегулатора и захранващия кабел. Температурният контролер Ви позволява да изберете нивото на температурата и да осигурите защита от прегряване.
- Размери: дължина 150 см, ширина 80 см
- Подвижен захранващ кабел с ръчен контролер
- Може да се пере в пералня, при температура от 30°C
- Размера е подходящ за един човек
- Лесен за управление
- 4-степенен температурен контролер 0/1/2/3 - по Ваш избор
- Горна материя: Полиестер
- Долен плат: Полиестер
- Защита от прегряване
- Предотвратява движението на одеялото върху матрака
- Мощност: 60W
- Захранване: 230V ~50/60 Hz
Техническо описание
Ел. одеяла и възглавници |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Полиестер |
| Функции | Защита от прегряване, Загряване, Затопляне |
| Част от тялото | Гръб |
| Използване за | Затопляне |
| Мощност | 60 W |
| Захранване | Мрежово |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Нива температура | 4 |
| Ширина | 80 cm |
| Дължина | 150 cm |